AHOJ, MY SME STONZ!

Stonz Story_Stonz Booties

Identita Stonz vychádza z myšlienky, že každý kúsok sveta a prírody, hoci i ten priamo na našom dvore, stojí za to objavovať. Naša misia je preto jednoduchá: chceme uľahčovať deťom (i rodičom) pobyt vonku; aby sa mohli hrať na čerstvom vzduchu bezpečne, v akomkoľvek počasí a ročnom období. Naše topánky, oblečenie a doplnky sú navrhnuté špeciálne pre deti tak, aby ich udržiavali v pohodlí a chránené pri všetkých aktivitách a dobrodružstvách.

Stonz Footprint

Stonz produkty sú vyrobené z vysoko kvalitných a starostlivo vybraných materiálov, ktoré zaručujú vysoký komfort nosenia. Izolačné vonkajšie vrstvy poskytujú účinnú ochranu proti vlhkosti a chladu. Každý kus je navrhnutý s láskou, aby poskytol vášmu dieťaťu tú správnu kombináciu funkčnosti, pohodlia a vzhľadu. Zároveň myslíme aj na komfort pre rodičov, preto sú naše produkty absolútne nenáročné na údržbu. Dbáme na to, aby každý produkt, ktorý vyrábame, slúžil svojmu účelu a riešil konkrétny problém. Staráme sa o to, aby ste sa bez ohľadu na ročné obdobie mohli vy a vaši najmilší stratiť v magických svetoch plných kúziel, tajných misií a honby za pokladmi prírody. Môžete trebárs skúsiť cestovať späť v čase a znovu objaviť mýtické svety svojho vlastného detstva. 

Stonz Story_Lisa Will

Na jeho začiatku stojí generálna riaditeľka a zakladateľka Stonz, kanaďanka Lisa Will a jej sen, aby sa jej vlastné deti mohli hrať vonku každý deň bez ohľadu na počasie. Ako milovníčka prírody Lisa často brávala svojho malého syna na potulky von, no topánky, ktoré vtedy ako batoľa nosil, mu nôžky v kanadskej mrazivej zime dostatočne nezahriali a navyše mu neustále padali z nôh. Po preskúmaní trhu Lisa nenašla nič, čo by v tomto smere uspokojivo fungovalo. Preto sa rozhodla premeniť svoj sen na skutočnosť. 

Z GARÁŽE DO SVETA

Stonz Yale Softsoles

Lisa, ktorá spočiatku pracovala na realizácii svojho sna vo vlastnej pivnici a v garáži, navrhla a vyrobila svoj prvý výrobok - známy ako Stonz Booties, a začala ho predávať lokálne vo Vancouveri, v Kanade. V priebehu rokov Stonz do svojho sortimentu pridal nové produkty, rozšíril svoj tím a dnes predáva do viac ako 16 krajín sveta!

Stonz CPMA_APMA CertificateVšetky produkty navrhujeme s ohľadom na potreby detí. Naša obuv je certifikovaná Canadian Podiatric Medical Association (CPMA) i American Podiatric Medical Association (APMA) ako podporujúca zdravý vývoj detských chodidiel. 

Každý náš produkt má svoj vlastný účel. Premýšľame o všetkom z pohľadu dieťaťa - namiesto zmenšovania produktov pre dospelých na detské veľkosti náš tím starostlivo premýšľa o ideálnom tvare, forme a o tom, ako sa bude produkt správať, napr. pri pohybe. To je zárukou funkčnosti a maximálneho komfortu pri nosení.

OCENENIA

Stonz CPMA_APMA Certificate