v Stonz veríme

- že pre fyzický a duševný vývoj detí je dôležité, aby trávili dostatok času vonku

- že značka by mala ponúkať dobrý produkt za dobrú cenu a mať pozitívny vplyv na svet

---

Sídlo spoločnosti Stonz je vo Vancouveri, v Kanade. Naša misia v Stonz je jednoduchá: chceme rodinám uľahčiť trávenie času s deťmi vonku bez ohľadu na počasie a ročné obdobie. Naše topánky, oblečenie a doplnky sú navrhnuté špeciálne pre deti tak, aby ich udržiavali v pohodlí a chránené pri všetkých aktivitách a dobrodružstvách na čerstvom vzduchu.

Kvalita, funkčnosť, bezpečnosť a inovácie

Lisa Will, Stonz Founder/CEO

Lisa Will, zakladateľka Stonz/CEO

Stonz založila v roku 2004 Lisa Will. Odvtedy značka ponúka outdoor vybavenie tej najvyššej kvality pre bábätká, batoľatá a deti v kanadskom dizajne. Kvalita, funkčnosť a bezpečnosť detí za každého počasia sú vždy v centre našej pozornosti.

No matter the weather, we´ve got you covered!

Svoje dlhoročné skúsenosti dávame do služieb najmladším zákazníkom, aby sme aktívnym deťom ponúkli ideálne vybavenie na hry vonku v každom ročnom období a v každom počasí. Tomu podriaďujeme vývoj našich produktov a vysoké požiadavky na kvalitu. Chceme, aby sa deti mohli hrať bezstarostne vonku kedykoľvek sa im zachce.

Stonz produkty sú vyrobené z vysoko kvalitných a starostlivo vybraných materiálov, ktoré zaručujú vysoký komfort nosenia. Izolačné vonkajšie vrstvy poskytujú účinnú ochranu proti vlhkosti a chladu. Každý kus je navrhnutý s láskou, aby poskytol vášmu dieťaťu tú správnu kombináciu funkčnosti, pohodlia a vzhľadu. Zároveň myslíme aj na komfort pre rodičov, preto sú naše produkty absolútne nenáročné na údržbu.

V Stonz ponuke nájdete to pravé vybavenie pre vaše dieťa na každú sezónu, ročné obdobie a na každé dobrodružstvo vonku. Objavte teraz našu širokú ponuku produktov a zabezpečte perfektnú ochranu vášmu dieťaťu!

Nám v Stonz záleží na deťoch; staráme sa o ich bezpečnosť a pohodlie pri hrách vonku. A táto vášeň ide ruka v ruke s našou láskou k prírode a k planéte. V praxi sa to prejavuje zvýšeným úsilím redukovať našu uhlíkovú stopu, vyrábať tak, aby naše produkty mali dlhú životnosť a nekončili na skládkach odpadu a v neposlednom rade, aby naša výroba v celom reťazci prebiehala etickým a netoxickým spôsobom. Je to o bezpečnosti produktov a ich životnom cykle. Je to o ľuďoch. Je to o životnom prostredí.

TESTOVANIE & BEZPEČNOSŤ

 • Stonz prísne dodržiava, dokonca prevyšuje americké, kanadské a európske bezpečnostné normy na produkty určené deťom.
 • Dôkladne testujeme vstupné materiály aj hotové produkty.
 • Stonz integruje do svojich produktov reflexné prvky na zvýšenie bezpečnosti detí pri zníženej viditeľnosti.

MATERIÁLY

 • Používame vegan-friendly materiály
 • V našich produktoch sa nenachádzajú žiadne škodlivé látky, formaldehydy, olovo ani ftaláty
 • V produktoch do dažďa nie sú žiadne PFOA ani PFOS
 • Naše gumáky sú ručne vyrobené výlučne z prírodného kaučuku - bez PVC
 • Stonz UV oblečenie má ochranu UPF50 integrovanú priamo v tkanine. Táto ochrana pred slnkom je absolútne nechemická, nevyperie sa a je úplne bezpečná pre detskú pokožku.
 • Naše outdoor capačky Stonz Toddler Booties majú recyklovateľné PlusFoam podrážky. Keď produkt dosiahne koniec svojej životnosti, dokážeme podrážky oddeliť a recyklovať.

ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

 • Stonz vyrába trvácne, odolné produkty s dlhou životnosťou, aby eliminoval plytvanie a zahlcovanie skládok odpadu.
 • Produkty sú dostatočne trvácne na to, aby sa dedili napr. medzi súrodencami a nevyhadzovali sa.
 • Stonz odevy majú zabudované „extendery“- predlžovacie prvky, ktoré umožňujú, aby produkt „rástol“ spolu s dieťaťom a nemuseli ste zakrátko kupovať väčšiu veľkosť.
 • Stonz vyrába produkty, ktoré vydržia dosť dlho na to, aby sa mohli napr. znovu predať ako „pre-owned“. To umožňuje i rodičom s menším rozpočtom dovoliť si kvalitné a trvácne produkty.

Vytvoriť nový účet

Už máte prihlasovacie údaje?
Prihlásiť sa alebo Obnoviť heslo