Doručovanie v rámci Slovenska a Českej republiky

Objednávky nad 69,90 EUR Vám doručíme ZADARMO

Dopravné pri objednávkách do 69,90 EUR je 4,95 EUR

Váš Stonz-balík Vám doručí náš partner DPD. 
Upozorňujeme, že prostredníctvom tejto služby môžeme doručovať iba na fyzické adresy.

Kedy dostanem objednaný tovar? 

Objednaný tovar môžete mať doma už do 24 hodín.
Všetky produkty, ktoré je možné objednať v e-shope, sú skladom a môžu byť okamžite odoslané.

Objednávky prijaté v pracovné dni do 10:00 hod. sú expedované v rovnaký deň.
Objednávky prijaté po 10:00 hod. alebo cez víkendy/sviatky budú odoslané nasledujúci pracovný deň.

V prípade zvýšeného objemu zásielok, napr. v dôsledku špeciálnych akcií, môže dôjsť k nepredvídateľným oneskoreniam v doručovaní. V takýchto výnimočných prípadoch Vás prosíme o trpezlivosť a pochopenie.

Platbu za tovar môžete realizovať bezpečne prostredníctvom kreditnej karty, bankovým prevodom alebo cez Paypal.

Hneď, ako obdržíme Vašu objednávku, dostanete na Vami zadaný e-mail potvrdenie objednávky, v ktorom budete mať všetky podrobnosti o Vašej objednávke. Po odoslaní objednávky pošleme na Váš e-mail potvrdenie o odoslaní. V potvrdení o odoslaní nájdete aj kód sledovania Vašej zásielky, ktorý môžete použiť na zistenie aktuálnej polohy Vašej zásielky.

Doručovanie do zahraničia

Pri doručovaní do zahraničia si prosím skontrolujte predpokladaný termín doručenia a náklady na dopravu, ktoré sa zobrazia v košíku pred dokončením Vašej objednávky. Príslušné náklady na dopravu sa zobrazia v pokladni po vyplnení cieľovej adresy.
Upozorňujeme, že produkty sú odosielané z EÚ. Pri zásielkach určených do krajín mimo EÚ môžu byť príjemcovi vyrubené colné a dovozné poplatky. Tieto náklady znáša príjemca, keď zásielka dorazí do krajiny určenia. Žiaľ, o výške poplatkov v jednotlivých krajinách nemáme podrobné vedomosti, preto nemôžeme poskytnúť žiadne informácie o ich výške, keďže colné predpisy a dovozné poplatky sa v jednotlivých krajinách líšia. Odporúčame, aby ste si pred zadaním objednávky overili skutočnosti týkajúce sa prípadného cla a dovozných poplatkov.

Vytvoriť nový účet

Už máte prihlasovacie údaje?
Prihlásiť sa alebo Obnoviť heslo