STAŇTE SA OBCHODNÝM PARTNEROM STONZ®

STONZ® si stanovil za svoju prioritu uľahčiť deťom trávenie času vonku za každého počasia. Dbáme na to, aby každý náš produkt (obuv, oblečenie i doplnky), slúžil tomuto účelu a riešil nejaký problém. STONZ® sa rozrastá a expanduje na trhy v mnohých krajinách. Chceme, aby ste sa aj Vy stali súčasťou našej cesty a prinášali svojim lokálnym zákazníkom vysoko kvalitné detské vybavenie navrhnuté v Kanade.

Našim potenciálnym obchodným partnerom ponúkame bezrizikovú príležitosť veľkoobchodnej spolupráce: stačí objednať iba 5 produktov. Ak si chcete u nás zaregistrovať obchodný účet, vyplňte, prosím nižšie uvedené informácie a napíšte nám na: info@stonzwear.sk

ČO PONÚKAME NAŠIM VEĽKOOBCHODNÝM PARTNEROM?

Sme presvedčení, že žiadna objednávka nie je príliš malá. Môžete si objednať iba 5 produktov, zaplatiť veľkoobchodnú cenu vopred a okamžite začať s predajom. Ponúkame podporu v oblasti:
- objednávok
- informácií o produktoch a poradenstva
- použitia marketingových aktív

AKO SÚ OBJEDNÁVKY DORUČOVANÉ?

Všetky veľkoobchodné objednávky doručujeme prostredníctvom kuriérskej služby.

AKO SA STANEM "VO" PARTNEROM?

Ak si chcete založiť STONZ® veľkoobchodný účet, vyplňte nasledujúce informácie a pošlite nám ich na adresu: info@stonzwear.sk. Niekto z tímu pre "VO" vás bude čo najskôr kontaktovať. Pre urýchlenie procesu nám prosím poskytnite o vás čo najviac informácií; my ich overíme a spojíme sa s vami. Upozorňujeme, že obchodné objednávky môžete zadávať až po tom, ako overíme poskytnuté údaje a nastavíme vám účet. Dajte nám prosím čas na spracovanie. Budeme vás kontaktovať čo najskôr.

PROSÍME, VYPLŇTE NASLEDUJÚCE INFORMÁCIE A POŠLITE NÁM ICH NA: INFO@STONZWEAR.SK, ĎAKUJEME!

MENO A PRIEZVISKO:

TEL. ČÍSLO:

EMAILOVÁ ADRESA:

NÁZOV OBCHODU:

ADRESA OBCHODU:

IČO A DIČ:

PLATCA DPH (áno / nie):

WWW:

MODEL PREDAJA (kamenná predajňa, eshop, oboje):

AKÉ SÚ VAŠE TOP5 NAJPREDÁVANEJŠIE PRODUKTY/ZNAČKY?

PREČO CHCETE PREDÁVAŤ PRODUKTY STONZ®?

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password