BABY BOOTIES - SNOWY NIGHT

BABY BOOTIES - SNOWY NIGHT | Stonz | stonzwear.sk
46,99 €
, doručenie do 24h
Velkosť: S (10,5 cm)
Skladom

Original Stonz Baby Booties: najvšestrannejšie topánočky, aké ste kedy videli! Ideálne pre novorodencov, perfektné do nosiča, šatky, kočíka i na prvé kroky

Tieto outdoor capačky s ultra tenkou a 100% ohybnou protišmykovou podrážkou z pogumovanej tkaniny spoľahlivo prevedú vaše dieťa každým ročným obdobím a všetkými poveternostnými podmienkami. Ľahké a ohybné, odporúčané pre zdravý vývoj detských chodidiel. Multi-sezónne, vhodné na jeseň, zimu i jar, skvelé do snehu - a to všetko v jednej topánke!

Stonz Baby Booties

  Doprava zdarma

od 69,90 €

  Doručenie do 24h

pri objednávke do 10:00

 

Zákaznícky servis 24/7

stonz_baby_booties_capacky

PRODUKTINFO:

• Ideálna obuv pre novorodencov a batoľatá na zateplenie nožičiek i na prvé kroky (mimo tvrdé povrchy - betón, asfalt)
• Protišmykové, ľahké a ultraohybné podrážky z Toughtek-pogumovanej tkaniny (nie sú vhodné na intenzívnu chôdzu po tvrdých abrazívnych povrchoch)
• Zvršok vyrobený z nylonu 600D odolného voči poveternostným vplyvom
• Vodoodolné, ale nie 100% vodotesné ako gumáky
• Široký otvor a dve individuálne nastaviteľné gumičky udržia topánky pohodlne a bezpečne na nohe
• Dajú sa nosiť samostatne alebo na ponožky, vložky Liners či kožené capačky
• Fleecová podšívka
• Možno prať v práčke


So zatepľovacími vložkami Stonz-Liners vhodné aj do mínusových teplôt.


*vložky Liners objednávajte samostatne, rovnakej veľkosti ako Booties *vložky Liners zaberajú v topánke určité miesto; počítajte cca 0,9cm okolo obvodu chodidla *v prípade pochybností odporúčame zvoliť o číslo väčšiu veľkosť


MATERIÁL:

Zvršok: 100 % 600D Nylon s PFC-free DWR-vrstvou, Podšívka: 100 % Polyester-Fleece, Podrážka: Toughtek® pogumovaná tkanina (*UPOZORNENIE* Podrážka je pogumovaná tkanina - ultra flexibilná, no určená predovšetkým na chodenie po tráve, hline, piesku, snehu... Zvládne aj krátkodobé chodenie po asfalte. Avšak pri intenzívnom používaní na tvrdých povrchoch – na betóne, asfalte, sa výrazne zvyšuje riziko jej opotrebenia a poškodenia.)


STAROSTLIVOSŤ:

Ak chcete, aby vaše Booties boli čo najdlhšie v perfektnom stave, máme pre Vás zopár tipov: Používajte jemný saponát/prací prášok, studené pranie, najnižšie odstreďovanie (pred praním odstráňte silné znečistenie ručne pod tečúcou vodou – nedrhnite kefou!), nechajte voľne vysušiť na dobre vetranom mieste. Pri obúvaní a vyzúvaní vždy stlačte gombík na brzdičke, čím uvoľníte stiahnutie gumičky (zabránite tak predratiu ochrannej tkaniny na gumičkách). ! Booties sú ideálne na hranie sa v snehu, vo vlhkom piesku a pod. Vhupnutie do kaluže alebo dlhé chodenie v mokrej tráve môže spôsobiť nasiaknutie, čo však nie je vada výrobku Dvojitú ochranu pred vlhkosťou a chladom môžete zabezpečiť pomocou vložiek Liners, príp. impregnáciou prostriedkom určeným na takýto typ materiálu.

BSNWNT-S

Špecifické referencie

ean13
628631014465