Set: Toddler Booties (Heather Grey) & Rukavičky (Heather Grey)

  • Novinka
  • Balenie
Set: Toddler Booties (Heather Grey) & Rukavičky (Heather Grey) | Stonz | stonzwear.sk
69,00 €

Namiesto 85,98 €

, doručenie do 24h

Hľadáte spôsob, ako ušetriť pri kúpe obľúbených produktov? Kúpte set a ušetrite! Zostavili sme pre vás špeciálne sety obsahujúce produkty, ktoré sa často kupujú spolu.

Tento výhodný set obsahuje všetko, čo potrebujete, aby vaše bábätko alebo batoľa bolo v chladných dňoch v teple a pohodlí.
Set obsahuje:
1x Toddler Booties
1x Rukavičky

Stonz_Set_Produktov_Toddler_Booties_a_Rukavičky

  Doprava zdarma

od 69,90 €

  Doručenie do 24h

pri objednávke do 10:00

 

Zákaznícky servis 24/7

Stručný popis produktov v tomto Sete

Toddler Booties: Originál Stonz® Toddler Booties sú barefoot topánočky do každého počasia, ideálne pre začínajúcich chodcov. Ľahko sa obúvajú a vyzúvajú a spoľahlivo držia na nohe pomocou dvoch nastaviteľných gumičiek. Dômyselné čižmičky majú ľahkú fleecovú podšívku a dajú sa nosiť samostatne na jeseň a na jar pri teplotách až do -5°C. V zime, pri nižších teplotách alebo pri dlhšom pobyte v chlade ich doplňte hrejivými vložkami Liners, a drobné nôžky budú v teple až do -15/-20°C.

Stonz_Toddler_Booties_topánočky

Ideálne rukavice pre najmenších – to je často ťažká dilema mnohých rodičov. Rukavičky Stonz® s dĺžkou po lakte sa však vďaka svojmu jedinečnému dizajnu vôbec nezošmykujú a sedia každému dieťaťu. Preto sú veľmi obľúbené u detí aj rodičov! Naše geniálne, bezprstové rukavičky udržia detské ručičky v suchu a v teple v daždi aj silnom mraze. Ľahko sa navliekajú a perfektne držia vďaka dvom elastickým gumkám. Vodeodolný materiál a izolácia 3M™ Thinsulate™ zabezpečujú ochranu pred chladom a vlhkosťou. Pohodlná fleecová podšívka je na pokožke príjemne mäkká a zabraňuje poteniu. Jednoducho ich rýchlo navlečte, utiahnite a môžete vyraziť!

Stonz_detské_rukavičky

Mohlo by vás zaujať aj

Tento set obsahuje: