"As much as we love to experience the outdoors by ourselves, we want our children to experience it along with us."
(STONZ® Canada)

Stonzwear SK&CZ je rodinný biznis, ktorý vznikol na pozadí myšlienky podporovať naše vlastné deti v tom, aby boli aktívne a trávili čo možno najviac času mimo štyroch stien – vonku a v prírode. No na to, aby sa deti v každom počasí cítili vonku komfortne, treba kvalitné a funkčne dobre navrhnuté vybavenie – od topánok, cez oblečenie až po doplnky. S troma malými deťmi sme vždy hľadali vybavenie, ktoré by bolo kids- aj parent-friendly, jednoduché na používanie a natoľko trvácne, aby si ho naše deti medzi sebou mohli posúvať (prípadne, aby sme ho mohli ďalej darovať). V tomto smere sme mali výborné skúsenosti práve so sortimentom kanadskej značky STONZ®, ktorú založila – čuduj sa svete – mama milujúca aktívny životný štýl! Vždy sme si hovorili, že keby sme niekedy začali podnikať, v našej ponuke by boli výlučne produkty, ktoré by sme bez váhania kúpili svojim vlastným deťom. A tak sme nadviazali obchodné partnerstvo práve so spoločnosťou STONZ® Canada.

Prvý e-shop sme spustili v roku 2014 a odvtedy... je to „jízda“! Od predajcu produktov značky STONZ® sme sa postupne stali oficiálnym distribútorom STONZ® pre niekoľko európskych trhov, vrátane Slovenska a Česka. Naším cieľom je poskytovať vynikajúci zákaznícky servis a bezkonkurenčné znalosti o produktoch, ktoré vychádzajú z našich vlastných skúseností s každým jednotlivým produktom, ktorý máme v ponuke. Sme tu vždy pre vás, aby sme vám poskytli potrebnú podporu pri výbere toho správneho produktu pre vaše dieťa. Neváhajte sa na nás obrátiť!

Tiež sme neustále v úzkom kontakte s výrobcom STONZ® a všetky vaše pripomienky a želania posúvame ďalej, aby STONZ® produkty boli ešte viac kid- a parent-friendly. Ďakujeme vám za čas, ktorý venujete emailom a správam, aby ste nám dali spätnú väzbu. Ďakujeme za komentáre, pripomienky i za to, že označujete @stonzwear_sk a „stonzwearkids“ na vašich postoch na sociálnych sieťach. Vaša dôvera a podpora pre nás veľa znamená!